zavřít

Letenky Kawthoung (KAW)

Kawthoung (KAW) spadá pod mesto Kawthoung, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kawthoung, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kawthoung, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kawthoung za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kawthoung
Medzinárodný názov letiska: Kawthoung
Letisko patrí k mestu: Kawthoung
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: KAW (VYKT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kawthoung

Hľadáte letenky Samui (USM) v meste Surat Thani ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Surat Thani, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 170 km

Letisko Phuket (HKT) patrí k mestu Phuket, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Phuket - Phuket. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Phuket, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Phuket lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 40 km

Krabi (KBV) spadá pod mesto Krbi, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krbi za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 60 km

Rezervácia letenky na letisko Kawthoung

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Kawthoung

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.