zavřít

Letenky Keng Tung Kengtung (KET)

Kengtung (KET) spadá pod mesto Keng Tung, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kengtung, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kengtung, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Keng Tung za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Keng Tung - Kengtung
Medzinárodný názov letiska: Kengtung
Letisko patrí k mestu: Keng Tung
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: KET (VYKG)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Keng Tung - Kengtung

Letisko Luang Prabang (LPQ) patrí k mestu Luang Prabang, domovskou krajinou ktorého je Laos. Rezervujte si letenky - Luang Prabang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luang Prabang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 282 km

Hľadáte letenky Wujiaba (KMG) v meste Kunming ( Čína)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kunming, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 354 km

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 395 km

Rezervácia letenky na letisko Keng Tung - Kengtung

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kengtung

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.