zavřít

Letenky Nakhon Phanom (KOP)

Nakhon Phanom (KOP) spadá pod mesto Nakhon Phanom, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Nakhon Phanom, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Nakhon Phanom, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nakhon Phanom za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nakhon Phanom
Medzinárodný názov letiska: Nakhon Phanom
Letisko patrí k mestu: Nakhon Phanom
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: KOP (VTUP)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nakhon Phanom

Letisko Luang Prabang (LPQ) patrí k mestu Luang Prabang, domovskou krajinou ktorého je Laos. Rezervujte si letenky - Luang Prabang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luang Prabang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 298 km

Hľadáte letenky Noibai (HAN) v meste Hanoj ( Vietnam)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Noibai , alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Noibai , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hanoj, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Siem Reap (REP) spadá pod mesto Siem Reap, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Siem Reap za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Rezervácia letenky na letisko Nakhon Phanom

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Nakhon Phanom

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.