zavřít

Letenky Nakhon Phanom (KOP)

Letisko Nakhon Phanom (KOP) patrí k mestu Nakhon Phanom, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Nakhon Phanom. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Nakhon Phanom, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nakhon Phanom
Medzinárodný názov letiska: Nakhon Phanom
Letisko patrí k mestu: Nakhon Phanom
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: KOP (VTUP)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nakhon Phanom

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 298 km

Hľadáte letenky Noibai (HAN) v meste Hanoj ( Vietnam)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Noibai , alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Noibai , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hanoj, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Letisko Siem Reap (REP) patrí k mestu Siem Reap, domovskou krajinou ktorého je Kambodža. Rezervujte si letenky - Siem Reap. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Siem Reap, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Rezervácia letenky na letisko Nakhon Phanom

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Nakhon Phanom

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.