zavřít

Letenky Nakhon Ratchasima Khorat (NAK)

Khorat (NAK) spadá pod mesto Nakhon Ratchasima, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Khorat, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Khorat, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nakhon Ratchasima za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nakhon Ratchasima - Khorat
Medzinárodný názov letiska: Nakhon Ratchasima - Khorat
Letisko patrí k mestu: Nakhon Ratchasima
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: NAK (VTUN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nakhon Ratchasima - Khorat

Hľadáte letenky Bangkok (BKK) v meste Bangkok ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bangkok, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 151 km

Letisko Siem Reap (REP) patrí k mestu Siem Reap, domovskou krajinou ktorého je Kambodža. Rezervujte si letenky - Siem Reap. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Siem Reap, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 197 km

Pochentong (PNH) spadá pod mesto Phnom Penh, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Phnom Penh - Pochentong , alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pochentong , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Phnom Penh za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 320 km

Rezervácia letenky na letisko Nakhon Ratchasima - Khorat

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Khorat

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.