zavřít

Letenky Nakhon Ratchasima

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Nakhon Ratchasima (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Amphoe Muang Nakhon Ratchasima, Changwat Nakhon Rarchasima, Changwat Nakhon Rat Sima, Corat, Khorat, Korat, Koyat, Muang Nakawn Rachasima, Nagara Rajasima, Nagor Rajashima, Nagor Rajasima, Nakhaun Rachasima, Nakhon Ratchasima, Nakhon Ratchsima, Nakhon Ratczasima, Nakhonratsima, Nakonrajsima, Nakonratchasima, Nakorn Rajsima, ????????????

Počet obyvateľov:209 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Khorat (Nakhon Ratchasima) - 4 km
Správna oblasť: Letenky Nakhon Ratchasima
Štát: Letenky Thajsko

Letenky Nakhon Ratchasima a okolí

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 155 km

Hľadáte letenky Siem Reap (REP) v meste Siem Reap ( Kambodža)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Siem Reap, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 193 km

Pochentong (PNH) spadá pod mesto Phnom Penh, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Phnom Penh - Pochentong , alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pochentong , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Phnom Penh za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 316 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Nakhon Ratchasima

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.