zavřít

Letenky Nakhon Sawan Takhli (TKH)

Takhli (TKH) spadá pod mesto Nakhon Sawan, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Takhli, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Takhli, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nakhon Sawan za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nakhon Sawan - Takhli
Medzinárodný názov letiska: Nakhon Sawan - Takhli
Letisko patrí k mestu: Nakhon Sawan
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: TKH (VTPI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nakhon Sawan - Takhli

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 60 km

Hľadáte letenky Siem Reap (REP) v meste Siem Reap ( Kambodža)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Siem Reap, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 393 km

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 464 km

Rezervácia letenky na letisko Nakhon Sawan - Takhli

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Takhli

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.