zavřít

Letenky Nakhon Sawan Takhli (TKH)

Letisko Takhli (TKH) patrí k mestu Nakhon Sawan, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Takhli. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Takhli, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nakhon Sawan - Takhli
Medzinárodný názov letiska: Nakhon Sawan - Takhli
Letisko patrí k mestu: Nakhon Sawan
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: TKH (VTPI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nakhon Sawan - Takhli

Hľadáte letenky Bangkok (BKK) v meste Bangkok ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bangkok, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 60 km

Siem Reap (REP) spadá pod mesto Siem Reap, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Siem Reap za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 393 km

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 464 km

Rezervácia letenky na letisko Nakhon Sawan - Takhli

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Takhli

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.