zavřít

Letenky Nakhon Si Thammarat Cha Ian (NST)

Letisko Cha Ian (NST) patrí k mestu Nakhon Si Thammarat, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Cha Ian. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cha Ian, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nakhon Si Thammarat - Cha Ian
Medzinárodný názov letiska: Nakhon Si Thammarat - Cha Ian
Letisko patrí k mestu: Nakhon Si Thammarat
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: NST (VTSN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nakhon Si Thammarat - Cha Ian

Krabi (KBV) spadá pod mesto Krbi, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krbi za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 108 km

Hľadáte letenky Samui (USM) v meste Surat Thani ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Surat Thani, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 24 km

Letisko Phuket (HKT) patrí k mestu Phuket, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Phuket - Phuket. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Phuket, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Phuket lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 182 km

Rezervácia letenky na letisko Nakhon Si Thammarat - Cha Ian

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cha Ian

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.