zavřít

Letenky Phitsanulok (PHS)

Phitsanulok (PHS) spadá pod mesto Phitsanulok, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Phitsanulok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Phitsanulok, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Phitsanulok za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Phitsanulok
Medzinárodný názov letiska: Phitsanulok
Letisko patrí k mestu: Phitsanulok
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: PHS (VTPP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Phitsanulok

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 82 km

Hľadáte letenky Luang Prabang (LPQ) v meste Luang Prabang ( Laos)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luang Prabang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 220 km

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 461 km

Rezervácia letenky na letisko Phitsanulok

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Phitsanulok

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.