zavřít

Letenky Phra Phutthabat

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Phra Phutthabat (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Amphoe Phra Phutthabat, Ban Khun Khlon, Bhra Bhudhabadh, Bhra Bhudh?badh, Khun Khlon, King Amphoe Phra Phutthabat, King Phra Phutthabat, Phra Phutthabet

Počet obyvateľov:57 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Takhli (Nakhon Sawan) - 57 km
Správna oblasť: Letenky Sara Buri
Štát: Letenky Thajsko

Letenky Phra Phutthabat a okolí

Bangkok (BKK) spadá pod mesto Bangkok, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bangkok za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 22 km

Letisko Siem Reap (REP) patrí k mestu Siem Reap, domovskou krajinou ktorého je Kambodža. Rezervujte si letenky - Siem Reap. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Siem Reap, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 336 km

Hľadáte letenky Pochentong (PNH) v meste Phnom Penh ( Kambodža)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Phnom Penh - Pochentong , alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pochentong , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Phnom Penh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 456 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Phra Phutthabat

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.