zavřít

Letenky Phuket (HKT)

Hľadáte letenky Phuket (HKT) v meste Phuket ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Phuket - Phuket, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Phuket, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Phuket, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Phuket
Medzinárodný názov letiska: Phuket
Letisko patrí k mestu: Phuket
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: HKT (VTSP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Phuket

Krabi (KBV) spadá pod mesto Krbi, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krbi za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 75 km

Letisko Samui (USM) patrí k mestu Surat Thani, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Samui. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Samui, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 196 km

Hľadáte letenky Penang (PEN) v meste Penang ( Malajzia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Penang, alebo cestujte letecky do Malajzie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Penang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Penang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 224 km

Rezervácia letenky na letisko Phuket

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Phuket

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.