zavřít

Letenky Sakon Nakhon (SNO)

Hľadáte letenky Sakon Nakhon (SNO) v meste Sakon Nakhon ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sakon Nakhon, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sakon Nakhon, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sakon Nakhon, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Sakon Nakhon
Medzinárodný názov letiska: Sakon Nakhon
Letisko patrí k mestu: Sakon Nakhon
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: SNO (VTUI)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Sakon Nakhon

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 228 km

Letisko Siem Reap (REP) patrí k mestu Siem Reap, domovskou krajinou ktorého je Kambodža. Rezervujte si letenky - Siem Reap. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Siem Reap, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

Hľadáte letenky Noibai (HAN) v meste Hanoj ( Vietnam)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Noibai , alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Noibai , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hanoj, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 220 km

Rezervácia letenky na letisko Sakon Nakhon

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sakon Nakhon

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.