zavřít

Letenky Songkhla (SGZ)

Hľadáte letenky Songkhla (SGZ) v meste Songkhla ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Songkhla, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Songkhla, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Songkhla, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Songkhla
Medzinárodný názov letiska: Songkhla
Letisko patrí k mestu: Songkhla
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: SGZ (VTSH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Songkhla

Krabi (KBV) spadá pod mesto Krbi, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krbi za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 181 km

Letisko Penang (PEN) patrí k mestu Penang, domovskou krajinou ktorého je Malajzia. Rezervujte si letenky - Penang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Penang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 53 km

Hľadáte letenky Samui (USM) v meste Surat Thani ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Surat Thani, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 77 km

Rezervácia letenky na letisko Songkhla

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Songkhla

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.