zavřít

Letenky Tachilek (THL)

Hľadáte letenky Tachilek (THL) v meste Tachilek ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tachilek, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tachilek, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tachilek, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tachilek
Medzinárodný názov letiska: Tachilek
Letisko patrí k mestu: Tachilek
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: THL (VYTL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tachilek

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 248 km

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 426 km

Hľadáte letenky Wujiaba (KMG) v meste Kunming ( Čína)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kunming, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 327 km

Rezervácia letenky na letisko Tachilek

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tachilek

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.