zavřít

Letenky Tak Mae Sot (MAQ)

Hľadáte letenky Mae Sot (MAQ) v meste Tak ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mae Sot, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mae Sot, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tak, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tak - Mae Sot
Medzinárodný názov letiska: Tak - Mae Sot
Letisko patrí k mestu: Tak
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: MAQ (VTPM)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tak - Mae Sot

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 268 km

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 251 km

Hľadáte letenky Luang Prabang (LPQ) v meste Luang Prabang ( Laos)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luang Prabang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 407 km

Rezervácia letenky na letisko Tak - Mae Sot

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mae Sot

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.