zavřít

Letenky Trang (TST)

Letisko Trang (TST) patrí k mestu Trang, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Trang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Trang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Trang
Medzinárodný názov letiska: Trang
Letisko patrí k mestu: Trang
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: TST (VTST)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Trang

Hľadáte letenky Krabi (KBV) v meste Krbi ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Krbi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Phuket (HKT) spadá pod mesto Phuket, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Phuket - Phuket, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Phuket, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Phuket za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 145 km

Letisko Samui (USM) patrí k mestu Surat Thani, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Samui. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Samui, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 63 km

Rezervácia letenky na letisko Trang

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Trang

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.