zavřít

Letenky Trang (TST)

Trang (TST) spadá pod mesto Trang, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Trang, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Trang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Trang za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Trang
Medzinárodný názov letiska: Trang
Letisko patrí k mestu: Trang
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: TST (VTST)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Trang

Hľadáte letenky Krabi (KBV) v meste Krbi ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Krbi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Letisko Phuket (HKT) patrí k mestu Phuket, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Phuket - Phuket. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Phuket, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Phuket lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 145 km

Samui (USM) spadá pod mesto Surat Thani, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Surat Thani za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 63 km

Rezervácia letenky na letisko Trang

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Trang

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.