zavřít

Letenky Uttaradit (UTR)

Uttaradit (UTR) spadá pod mesto Uttaradit, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Uttaradit, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Uttaradit, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Uttaradit za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Uttaradit
Medzinárodný názov letiska: Uttaradit
Letisko patrí k mestu: Uttaradit
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: UTR (VTPU)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Uttaradit

Letisko Luang Prabang (LPQ) patrí k mestu Luang Prabang, domovskou krajinou ktorého je Laos. Rezervujte si letenky - Luang Prabang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luang Prabang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 234 km

Hľadáte letenky Bangkok (BKK) v meste Bangkok ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bangkok, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 441 km

Rezervácia letenky na letisko Uttaradit

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Uttaradit

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.