zavřít

Letenky Charkov

Mesto leží v štáte Charkov. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Charkov na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Charkov
Miestny názov mesta: Kharkiv (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Carcovia, Carcóvia, Charcovia, Charkiv, Charkiw, Charkov, Charkovas, Charkow, Charków, Harkiv, Harkiva, Harkov, Harkova, Jarkov, KHAR KOV, Khar kov, Kharkiv, Kharkov, ?arkov, ??????? , ??????, ??????, ???????, ?????, ??????, ????, ????, ????

Počet obyvateľov:1,43 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Khmelnytskyi (Kharkov) - 8 km
Správna oblasť: Letenky Kharkivs ka Oblast

Letenky do Charkov a okolí

Hľadáte letenky Khmelnytskyi (HRK) v meste Charkov ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Charkov - Khmelnytskyi, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Khmelnytskyi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Charkov, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 8 km

Dnipropetrovsk (DNK) spadá pod mesto Dnipropetrovs k, ktoré ležia v štáte Ukrajina. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dnipropetrovs k - Dnipropetrovsk, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dnipropetrovsk, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dnipropetrovs k za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 196 km

Letisko Donetsk (DOK) patrí k mestu Donetsk, domovskou krajinou ktorého je Ukrajina. Rezervujte si letenky - Donetsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Donetsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 238 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Charkov

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.