zavřít

Letenky Chernihiv

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Chernihiv (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

CHERNIGOV, Cernigivo, Cernihivo, Chernigov, Chernihiv, Csernyihiv, Czernihow, Czernihów, Tschernigow, Tschernihiw, Tsjernihiv, ?ernigivo, ?ernihivo, ???????? , ????????, ????????, ?????

Počet obyvateľov:308 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Gomel - 103 km
Správna oblasť: Letenky

Letenky Chernihiv a okolí

Hľadáte letenky Borispol (KBP) v meste Kyjev ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kyjeva - Borispol, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Borispol, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kyjev, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 119 km

Letisko Minsk Mezinárodní (MSQ) patrí k mestu Minsk, domovskou krajinou ktorého je Bielorusko. Rezervujte si letenky do Minsku - Minsk Mezinárodní. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Minsk Mezinárodní, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Minsku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Dnipropetrovsk (DNK) spadá pod mesto Dnipropetrovs k, ktoré ležia v štáte Ukrajina. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dnipropetrovs k - Dnipropetrovsk, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dnipropetrovsk, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dnipropetrovs k za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 514 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Chernihiv

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.