zavřít

Letenky Kharkov Khmelnytskyi (HRK)

Hľadáte letenky Khmelnytskyi (HRK) v meste Charkov ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Charkov - Khmelnytskyi, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Khmelnytskyi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Charkov, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kharkov - Khmelnytskyi
Medzinárodný názov letiska: Kharkov - Khmelnytskyi
Letisko patrí k mestu: Letenky Charkov 1,43 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: HRK (UKHH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kharkov - Khmelnytskyi

Dnipropetrovsk (DNK) spadá pod mesto Dnipropetrovs k, ktoré ležia v štáte Ukrajina. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dnipropetrovs k - Dnipropetrovsk, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dnipropetrovsk, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dnipropetrovs k za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 194 km

Letisko Donetsk (DOK) patrí k mestu Donetsk, domovskou krajinou ktorého je Ukrajina. Rezervujte si letenky - Donetsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Donetsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 230 km

Hľadáte letenky Chertovitskoye (VOZ) v meste Voronezh ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Chertovitskoye, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Chertovitskoye, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Voronezh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 367 km

Rezervácia letenky na letisko Kharkov - Khmelnytskyi

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Khmelnytskyi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.