zavřít

Letenky Kyjev Borispol (KBP)

Letisko Borispol (KBP) patrí k mestu Kyjev, domovskou krajinou ktorého je Ukrajina. Rezervujte si letenky do Kyjeva - Borispol. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Borispol, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Kyjeva lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kyjev - Borispol
Medzinárodný názov letiska: Kiev - Boryspil
Letisko patrí k mestu: Letenky Brovary 89 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: KBP (UKBB)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kyjev - Borispol

Hľadáte letenky Central (ODS) v meste Odessa ( Ukrajina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Central, alebo cestujte letecky na Ukrajinu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Central, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Odessa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 375 km

Chisinau (KIV) spadá pod mesto Kišiňov, ktoré ležia v štáte Moldavsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Kišineva - Chisinau, alebo cestujte letecky do Moldavska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Chisinau, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kišiňov za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 395 km

Letisko Minsk Mezinárodní (MSQ) patrí k mestu Minsk, domovskou krajinou ktorého je Bielorusko. Rezervujte si letenky do Minsku - Minsk Mezinárodní. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Minsk Mezinárodní, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Minsku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Rezervácia letenky na letisko Kyjev - Borispol

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Borispol

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.