zavřít

Letenky Mana Island Mana Island Airstrip (MNF)

Mana Island Airstrip (MNF) spadá pod mesto Mana Island, ktoré ležia v štáte Vanuatu. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mana Island Airstrip, alebo cestujte letecky do Vanuatu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mana Island Airstrip, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Mana Island za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Mana Island - Mana Island Airstrip
Medzinárodný názov letiska: Mana Island - Mana Island Airstrip
Letisko patrí k mestu: Letenky Port-Vila 36 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Vanuatu
Časové pásmo: UTC+12
Kódy letiska: MNF (NFMA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Mana Island - Mana Island Airstrip

Hľadáte letenky Nadi (NAN) v meste Nadi ( Vanuatu)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Nadi, alebo cestujte letecky do Vanuatu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Nadi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nadi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 39 km

Letisko Auckland (AKL) patrí k mestu Auckland, domovskou krajinou ktorého je Nový Zéland. Rezervujte si letenky do Aucklandu - Auckland. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Auckland, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aucklandu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 2160 km

Whakatane (WHK) spadá pod mesto Whakatane, ktoré ležia v štáte Nový Zéland. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Whakatane, alebo cestujte letecky na Nový Zéland na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Whakatane, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Whakatane za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 2248 km

Rezervácia letenky na letisko Mana Island - Mana Island Airstrip

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Mana Island Airstrip

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.