zavřít

Letenky Nadi (NAN)

Nadi (NAN) spadá pod mesto Nadi, ktoré ležia v štáte Vanuatu. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Nadi, alebo cestujte letecky do Vanuatu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Nadi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nadi za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Nadi
Medzinárodný názov letiska: Nadi
Letisko patrí k mestu: Letenky Port-Vila 36 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Vanuatu
Časové pásmo: UTC+12
Kódy letiska: NAN (NFFN)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Nadi

Letisko Auckland (AKL) patrí k mestu Auckland, domovskou krajinou ktorého je Nový Zéland. Rezervujte si letenky do Aucklandu - Auckland. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Auckland, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aucklandu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 2156 km

Hľadáte letenky Whakatane (WHK) v meste Whakatane ( Nový Zéland)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Whakatane, alebo cestujte letecky na Nový Zéland na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Whakatane, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Whakatane, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 2240 km

Wellington (WLG) spadá pod mesto Wellington, ktoré ležia v štáte Nový Zéland. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Wellington, alebo cestujte letecky na Nový Zéland na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wellington, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Wellington za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 2631 km

Rezervácia letenky na letisko Nadi

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Nadi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.