zavřít

Letenky Alderney The Blaye (ACI)

Letisko The Blaye (ACI) patrí k mestu Alderney, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - The Blaye. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na The Blaye, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Alderney - The Blaye
Medzinárodný názov letiska: Alderney - The Blaye
Letisko patrí k mestu: Letenky Weymouth 50 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: ACI (EGJA)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Alderney - The Blaye

Guernsey (GCI) spadá pod mesto Guernsey, ktoré ležia v štáte Francúzsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Guernsey, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Guernsey, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Guernsey za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 53 km

Hľadáte letenky States (JER) v meste Jersey ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - States, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na States, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Jersey, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 55 km

Letisko Bournemouth (BOH) patrí k mestu Bournemouth, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Bournemouth. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bournemouth, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 126 km

Rezervácia letenky na letisko Alderney - The Blaye

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska The Blaye

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.