zavřít

Letenky Belfast Aldergrove (BFS)

Letisko Aldergrove (BFS) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Aldergrove. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Aldergrove, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Belfast - Aldergrove
Medzinárodný názov letiska: Belfast - Aldergrove
Letisko patrí k mestu: Letenky Lisburn 78 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BFS (EGAA)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Belfast - Aldergrove

Hľadáte letenky Belfast City Airport (BHD) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Belfast City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Belfast City Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.

Dublin (DUB) spadá pod mesto Baile Átha Cliath, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Baile Átha Cliath - Dublin, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dublin, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Baile Átha Cliath za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Letisko Ronaldsway (IOM) patrí k mestu Isle Of Man, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Ronaldsway. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ronaldsway, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 188 km

Rezervácia letenky na letisko Belfast - Aldergrove

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Aldergrove

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.