zavřít

Letenky Belfast Belfast City Airport (BHD)

Belfast City Airport (BHD) spadá pod mesto Belfast, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Belfast City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Belfast City Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Belfast za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Belfast - Belfast City Airport
Medzinárodný názov letiska: Belfast - City
Letisko patrí k mestu: Letenky Newtownabbey 64 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BHD (EGAC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Belfast - Belfast City Airport

Hľadáte letenky Aldergrove (BFS) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 38 km

Letisko Dublin (DUB) patrí k mestu Baile Átha Cliath, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky do Baile Átha Cliath - Dublin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dublin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Baile Átha Cliath lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 140 km

Ronaldsway (IOM) spadá pod mesto Isle Of Man, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Ronaldsway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ronaldsway, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Isle Of Man za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 151 km

Rezervácia letenky na letisko Belfast - Belfast City Airport

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Belfast City Airport

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.