zavřít

Letenky Belfast

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Belfast (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Beal Feirste, Belfast, Belfasta, Belfasto, Belffast, Belf?sta, Béal Feirste, ????????, ???????, ???????, ??????, ??????, ??????, ?????, ?????, ????, ????

Počet obyvateľov:275 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Belfast City Airport (Belfast) - 8 km
Správna oblasť: Letenky Belfast

Letenky Belfast a okolí

Letisko Belfast City Airport (BHD) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Belfast City Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Belfast City Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky Aldergrove (BFS) v meste Belfast ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Aldergrove, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Aldergrove, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belfast, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 32 km

Dublin (DUB) spadá pod mesto Baile Átha Cliath, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Baile Átha Cliath - Dublin, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dublin, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Baile Átha Cliath za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 134 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Belfast

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.