zavřít

Letenky Benson (BEX)

Hľadáte letenky Benson (BEX) v meste Benson ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Benson, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Benson, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Benson, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Benson
Medzinárodný názov letiska: Benson
Letisko patrí k mestu: Letenky Abingdon 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BEX (EGUB)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Benson

Heathrow (LHR) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Heathrow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Heathrow, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 72 km

Letisko Luton Airport (LTN) patrí k mestu Luton, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Lutone - Luton Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luton Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Lutone lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 86 km

Hľadáte letenky Gatwick (LGW) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Londýna - Gatwick, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Gatwick, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 113 km

Rezervácia letenky na letisko Benson

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Benson

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.