zavřít

Letenky Biggin Hill (BQH)

Letisko Biggin Hill (BQH) patrí k mestu Biggin Hill, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Biggin Hill. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Biggin Hill, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Biggin Hill
Medzinárodný názov letiska: Biggin Hill
Letisko patrí k mestu: Letenky Dartford 57 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BQH (EGKB)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Biggin Hill

Hľadáte letenky City Airport (LCY) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Londýna - City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na City Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 20 km

Gatwick (LGW) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Londýna - Gatwick, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Gatwick, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 32 km

Letisko Heathrow (LHR) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Heathrow. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Heathrow, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 57 km

Rezervácia letenky na letisko Biggin Hill

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Biggin Hill

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.