zavřít

Letenky Blackpool (BLK)

Blackpool (BLK) spadá pod mesto Blackpool, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Blackpool, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Blackpool, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Blackpool za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Blackpool
Medzinárodný názov letiska: Blackpool
Letisko patrí k mestu: Letenky Blackpool 143 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BLK (EGNH)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Blackpool

Letisko Manchester (MAN) patrí k mestu Manchester, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Manchesteru - Manchester. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Manchester, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Manchesteru lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 96 km

Hľadáte letenky Leeds/bradford (LBA) v meste Leeds ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Leeds/bradford, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Leeds/bradford, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leeds, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 152 km

Ronaldsway (IOM) spadá pod mesto Isle Of Man, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Ronaldsway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ronaldsway, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Isle Of Man za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 181 km

Rezervácia letenky na letisko Blackpool

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Blackpool

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.