zavřít

Letenky Bournemouth (BOH)

Letisko Bournemouth (BOH) patrí k mestu Bournemouth, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Bournemouth. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bournemouth, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bournemouth
Medzinárodný názov letiska: Bournemouth
Letisko patrí k mestu: Letenky Bournemouth 175 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BOH (EGHH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bournemouth

Bristol (BRS) spadá pod mesto Bristol, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bristolu - Bristol, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bristol, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bristol za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Hľadáte letenky Guernsey (GCI) v meste Guernsey ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Guernsey, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Guernsey, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Guernsey, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 172 km

Letisko Heathrow (LHR) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Heathrow. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Heathrow, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 172 km

Rezervácia letenky na letisko Bournemouth

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bournemouth

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.