zavřít

Letenky Briza Norton Raf Station (BZZ)

Letisko Raf Station (BZZ) patrí k mestu Briza Norton, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Raf Station. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Raf Station, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Briza Norton - Raf Station
Medzinárodný názov letiska: Brize Norton
Letisko patrí k mestu: Letenky Abingdon 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BZZ (EGVN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Briza Norton - Raf Station

Birmingham (BHX) spadá pod mesto Birmingham, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Birminghamu - Birmingham, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Birmingham, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Birmingham za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 80 km

Hľadáte letenky Bournemouth (BOH) v meste Bournemouth ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bournemouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bournemouth, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bournemouth, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 112 km

Letisko East Midlands (EMA) patrí k mestu Nottingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - East Midlands. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na East Midlands, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 123 km

Rezervácia letenky na letisko Briza Norton - Raf Station

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Raf Station

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.