zavřít

Letenky Bury St Edmunds Honington (BEQ)

Honington (BEQ) spadá pod mesto Bury St Edmunds, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Honington, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Honington, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bury St Edmunds za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bury St Edmunds - Honington
Medzinárodný názov letiska: Honington
Letisko patrí k mestu: Letenky Bury Saint Edmunds 39 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BEQ (EGXH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bury St Edmunds - Honington

Hľadáte letenky Norwich Arpt (NWI) v meste Norwich ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Norwich Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Norwich Arpt, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Norwich, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 68 km

Letisko Stansted (STN) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Stansted. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Stansted, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 79 km

City Airport (LCY) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Londýna - City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na City Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 123 km

Rezervácia letenky na letisko Bury St Edmunds - Honington

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Honington

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.