zavřít

Letenky Cambridge (CBG)

Cambridge (CBG) spadá pod mesto Cambridge, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cambridge, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cambridge, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cambridge za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cambridge
Medzinárodný názov letiska: Cambridge
Letisko patrí k mestu: Letenky Cambridge 128 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CBG (EGSC)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cambridge

Hľadáte letenky Stansted (STN) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Stansted, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Stansted, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 36 km

Letisko Luton Airport (LTN) patrí k mestu Luton, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Lutone - Luton Airport. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luton Airport, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Lutone lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

City Airport (LCY) spadá pod mesto Londýn, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Londýna - City Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na City Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Londýn za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 79 km

Rezervácia letenky na letisko Cambridge

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cambridge

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.