zavřít

Letenky Cardiff Cardiff-wales Arpt (CWL)

Cardiff-wales Arpt (CWL) spadá pod mesto Cardiff, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cardiff-wales Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cardiff-wales Arpt, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cardiff za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cardiff - Cardiff-wales Arpt
Medzinárodný názov letiska: Cardiff
Letisko patrí k mestu: Letenky Barry 52 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CWL (EGFF)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cardiff - Cardiff-wales Arpt

Letisko Bristol (BRS) patrí k mestu Bristol, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Bristolu - Bristol. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bristol, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bristolu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 69 km

Hľadáte letenky Plymouth (PLH) v meste Plymouth ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Plymouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Plymouth, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Plymouth, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Bournemouth (BOH) spadá pod mesto Bournemouth, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bournemouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bournemouth, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bournemouth za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 180 km

Rezervácia letenky na letisko Cardiff - Cardiff-wales Arpt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cardiff-wales Arpt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.