zavřít

Letenky Cardiff Cardiff-wales Arpt (CWL)

Hľadáte letenky Cardiff-wales Arpt (CWL) v meste Cardiff ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cardiff-wales Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cardiff-wales Arpt, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cardiff, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cardiff - Cardiff-wales Arpt
Medzinárodný názov letiska: Cardiff
Letisko patrí k mestu: Letenky Barry 52 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CWL (EGFF)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cardiff - Cardiff-wales Arpt

Bristol (BRS) spadá pod mesto Bristol, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bristolu - Bristol, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bristol, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bristol za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 69 km

Letisko Plymouth (PLH) patrí k mestu Plymouth, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Plymouth. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Plymouth, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Hľadáte letenky Bournemouth (BOH) v meste Bournemouth ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bournemouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bournemouth, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bournemouth, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 180 km

Rezervácia letenky na letisko Cardiff - Cardiff-wales Arpt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cardiff-wales Arpt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.