zavřít

Letenky Carlisle (CAX)

Letisko Carlisle (CAX) patrí k mestu Carlisle, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Carlisle. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Carlisle, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Carlisle
Medzinárodný názov letiska: Carlisle
Letisko patrí k mestu: Letenky Carlisle 73 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CAX (EGNC)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Carlisle

Newcastle (NCL) spadá pod mesto Newcastle, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Newcastle - Newcastle, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Newcastle, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Newcastle za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 125 km

Hľadáte letenky Turnhouse (EDI) v meste Edinburgh ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Edinburgh, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 129 km

Letisko Leeds/bradford (LBA) patrí k mestu Leeds, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Leeds/bradford. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Leeds/bradford, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 175 km

Rezervácia letenky na letisko Carlisle

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Carlisle

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.