zavřít

Letenky Cherbourg Maupertus (CER)

Maupertus (CER) spadá pod mesto Cherbourg, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Maupertus, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Maupertus, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cherbourg za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cherbourg - Maupertus
Medzinárodný názov letiska: Cherbourg - Maupertus
Letisko patrí k mestu: Letenky Christchurch 42 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: CER (LFRC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cherbourg - Maupertus

Letisko States (JER) patrí k mestu Jersey, domovskou krajinou ktorého je Francúzsko. Rezervujte si letenky - States. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na States, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Hľadáte letenky Guernsey (GCI) v meste Guernsey ( Francúzsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Guernsey, alebo cestujte letecky do Francúzska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Guernsey, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Guernsey, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 128 km

Bournemouth (BOH) spadá pod mesto Bournemouth, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bournemouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bournemouth, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bournemouth za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 132 km

Rezervácia letenky na letisko Cherbourg - Maupertus

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Maupertus

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.