zavřít

Letenky Chester Hawarden (CEG)

Hľadáte letenky Hawarden (CEG) v meste Chester ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hawarden, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hawarden, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Chester, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Chester - Hawarden
Medzinárodný názov letiska: Hawarden
Letisko patrí k mestu: Letenky Chester 81 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CEG (EGNR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Chester - Hawarden

Manchester (MAN) spadá pod mesto Manchester, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Manchesteru - Manchester, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Manchester, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Manchester za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 81 km

Letisko Birmingham (BHX) patrí k mestu Birmingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Birminghamu - Birmingham. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Birmingham, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Birminghamu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 159 km

Hľadáte letenky Leeds/bradford (LBA) v meste Leeds ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Leeds/bradford, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Leeds/bradford, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leeds, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 165 km

Rezervácia letenky na letisko Chester - Hawarden

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hawarden

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.