zavřít

Letenky Coningsby (QCY)

Hľadáte letenky Coningsby (QCY) v meste Coningsby ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Coningsby, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Coningsby, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Coningsby, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Coningsby
Medzinárodný názov letiska: Coningsby
Letisko patrí k mestu: Letenky Boston 36 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: QCY (EGXC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Coningsby

Letisko East Midlands (EMA) patrí k mestu Nottingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - East Midlands. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na East Midlands, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 132 km

Luton Airport (LTN) spadá pod mesto Luton, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Hľadáte letenky Stansted (STN) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Stansted, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Stansted, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Rezervácia letenky na letisko Coningsby

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Coningsby

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.