zavřít

Letenky Cottesmore (OKH)

Letisko Cottesmore (OKH) patrí k mestu Cottesmore, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Cottesmore. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Cottesmore, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cottesmore
Medzinárodný názov letiska: Cottesmore
Letisko patrí k mestu: Letenky Grantham 36 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: OKH (EGXJ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cottesmore

Hľadáte letenky East Midlands (EMA) v meste Nottingham ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - East Midlands, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na East Midlands, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nottingham, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 76 km

Luton Airport (LTN) spadá pod mesto Luton, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Letisko Birmingham (BHX) patrí k mestu Birmingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Birminghamu - Birmingham. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Birmingham, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Birminghamu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 126 km

Rezervácia letenky na letisko Cottesmore

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cottesmore

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.