zavřít

Letenky Coventry Baginton (CVT)

Baginton (CVT) spadá pod mesto Coventry, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Baginton, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Baginton, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Coventry za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Coventry - Baginton
Medzinárodný názov letiska: Coventry
Letisko patrí k mestu: Letenky Coventry 308 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CVT (EGBE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Coventry - Baginton

Hľadáte letenky Birmingham (BHX) v meste Birmingham ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Birminghamu - Birmingham, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Birmingham, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Birmingham, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 31 km

Letisko East Midlands (EMA) patrí k mestu Nottingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - East Midlands. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na East Midlands, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 54 km

Luton Airport (LTN) spadá pod mesto Luton, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 135 km

Rezervácia letenky na letisko Coventry - Baginton

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Baginton

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.