zavřít

Letenky Coventry Baginton (CVT)

Hľadáte letenky Baginton (CVT) v meste Coventry ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Baginton, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Baginton, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Coventry, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Coventry - Baginton
Medzinárodný názov letiska: Coventry
Letisko patrí k mestu: Letenky Coventry 308 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CVT (EGBE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Coventry - Baginton

Birmingham (BHX) spadá pod mesto Birmingham, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Birminghamu - Birmingham, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Birmingham, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Birmingham za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 31 km

Letisko East Midlands (EMA) patrí k mestu Nottingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - East Midlands. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na East Midlands, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 54 km

Hľadáte letenky Luton Airport (LTN) v meste Luton ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luton, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 135 km

Rezervácia letenky na letisko Coventry - Baginton

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Baginton

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.