zavřít

Letenky Donegal (CFN)

Letisko Donegal (CFN) patrí k mestu Donegal, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Donegal. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Donegal, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Donegal
Medzinárodný názov letiska: Donegal
Letisko patrí k mestu: Letenky Londonderry County Borough 87 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: CFN (EIDL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Donegal

Hľadáte letenky Knock (NOC) v meste Knock ( Írsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Knock, alebo cestujte letecky do Írska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Knock, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Knock, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 136 km

Carnmore (GWY) spadá pod mesto Galway, ktoré ležia v štáte Írsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Carnmore, alebo cestujte letecky do Írska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Carnmore, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Galway za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 203 km

Letisko Aldergrove (BFS) patrí k mestu Belfast, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Aldergrove. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Aldergrove, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 240 km

Rezervácia letenky na letisko Donegal

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Donegal

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.