zavřít

Letenky Dundee (DND)

Hľadáte letenky Dundee (DND) v meste Dundee ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Dundee, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Dundee, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dundee, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Dundee
Medzinárodný názov letiska: Dundee
Letisko patrí k mestu: Letenky Dundee 152 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: DND (EGPN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Dundee

Letisko Turnhouse (EDI) patrí k mestu Edinburgh, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Edinburghu - Turnhouse. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Turnhouse, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Edinburghu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 68 km

Dyce (ABZ) spadá pod mesto Aberdeen, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Aberdeen - Dyce, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dyce, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Aberdeen za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 124 km

Hľadáte letenky Inverness (INV) v meste Inverness ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Inverness, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 166 km

Rezervácia letenky na letisko Dundee

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Dundee

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.