zavřít

Letenky Edinburgh Turnhouse (EDI)

Turnhouse (EDI) spadá pod mesto Edinburgh, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Edinburgh za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Edinburgh - Turnhouse
Medzinárodný názov letiska: Edinburgh
Letisko patrí k mestu: Letenky Dunfermline 39 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: EDI (EGPH)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Edinburgh - Turnhouse

Hľadáte letenky Glasgow (GLA) v meste Glasgow ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Glasgow - Glasgow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Glasgow, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Glasgow, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Letisko Dyce (ABZ) patrí k mestu Aberdeen, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Aberdeen - Dyce. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dyce, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aberdeen lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 191 km

Inverness (INV) spadá pod mesto Inverness, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Inverness za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 192 km

Rezervácia letenky na letisko Edinburgh - Turnhouse

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Turnhouse

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.