zavřít

Letenky Exeter (EXT)

Exeter (EXT) spadá pod mesto Exeter, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Exeter, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Exeter, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Exeter za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Exeter
Medzinárodný názov letiska: Exeter
Letisko patrí k mestu: Letenky Exeter 113 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: EXT (EGTE)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Exeter

Hľadáte letenky Cardiff-wales Arpt (CWL) v meste Cardiff ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cardiff-wales Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cardiff-wales Arpt, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cardiff, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko Plymouth (PLH) patrí k mestu Plymouth, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Plymouth. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Plymouth, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 84 km

Bristol (BRS) spadá pod mesto Bristol, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bristolu - Bristol, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bristol, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bristol za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 106 km

Rezervácia letenky na letisko Exeter

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Exeter

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.