zavřít

Letenky Exeter (EXT)

Letisko Exeter (EXT) patrí k mestu Exeter, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Exeter. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Exeter, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Exeter
Medzinárodný názov letiska: Exeter
Letisko patrí k mestu: Letenky Exeter 113 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: EXT (EGTE)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Exeter

Cardiff-wales Arpt (CWL) spadá pod mesto Cardiff, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cardiff-wales Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cardiff-wales Arpt, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cardiff za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Plymouth (PLH) v meste Plymouth ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Plymouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Plymouth, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Plymouth, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 84 km

Letisko Bristol (BRS) patrí k mestu Bristol, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Bristolu - Bristol. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bristol, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bristolu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 106 km

Rezervácia letenky na letisko Exeter

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Exeter

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.