zavřít

Letenky Farnborough (FAB)

Farnborough (FAB) spadá pod mesto Farnborough, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Farnborough, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Farnborough, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Farnborough za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Farnborough
Medzinárodný názov letiska: Farnborough
Letisko patrí k mestu: Letenky Aldershot 61 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: FAB (EGLF)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Farnborough

Hľadáte letenky Heathrow (LHR) v meste Londýn ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Heathrow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Heathrow, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Londýn, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 42 km

Letisko Gatwick (LGW) patrí k mestu Londýn, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Londýna - Gatwick. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gatwick, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Londýna lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 67 km

Luton Airport (LTN) spadá pod mesto Luton, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 81 km

Rezervácia letenky na letisko Farnborough

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Farnborough

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.