zavřít

Letenky Faroe Islands Vagar (FAE)

Letisko Vagar (FAE) patrí k mestu Faroe Islands, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Vagar. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Vagar, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Faroe Islands - Vagar
Medzinárodný názov letiska: Vagar
Letisko patrí k mestu: Letenky Inverness 41 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: FAE (EKVG)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Faroe Islands - Vagar

Stornoway (SYY) spadá pod mesto Stornoway, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Stornoway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Stornoway, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Stornoway za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 438 km

Hľadáte letenky Inverness (INV) v meste Inverness ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Inverness, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 616 km

Letisko Glasgow (GLA) patrí k mestu Glasgow, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Glasgow - Glasgow. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Glasgow, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Glasgow lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 754 km

Rezervácia letenky na letisko Faroe Islands - Vagar

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Vagar

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.