zavřít

Letenky Glasgow (GLA)

Hľadáte letenky Glasgow (GLA) v meste Glasgow ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Glasgow - Glasgow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Glasgow, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Glasgow, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Glasgow
Medzinárodný názov letiska: Glasgow
Letisko patrí k mestu: Letenky Glasgow 610 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: GLA (EGPF)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Glasgow

Turnhouse (EDI) spadá pod mesto Edinburgh, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Edinburghu - Turnhouse, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Turnhouse, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Edinburgh za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Letisko Inverness (INV) patrí k mestu Inverness, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Inverness. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Inverness, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 190 km

Hľadáte letenky Ronaldsway (IOM) v meste Isle Of Man ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ronaldsway, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ronaldsway, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Isle Of Man, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 199 km

Rezervácia letenky na letisko Glasgow

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Glasgow

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.