zavřít

Letenky Haverfordwest (HAW)

Letisko Haverfordwest (HAW) patrí k mestu Haverfordwest, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Haverfordwest. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Haverfordwest, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Haverfordwest
Medzinárodný názov letiska: Haverfordwest
Letisko patrí k mestu: Letenky Llanelli 47 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: HAW (EGFE)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Haverfordwest

Hľadáte letenky Plymouth (PLH) v meste Plymouth ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Plymouth, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Plymouth, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Plymouth, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Cardiff-wales Arpt (CWL) spadá pod mesto Cardiff, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Cardiff-wales Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Cardiff-wales Arpt, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Cardiff za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 186 km

Letisko Dublin (DUB) patrí k mestu Baile Átha Cliath, domovskou krajinou ktorého je Írsko. Rezervujte si letenky do Baile Átha Cliath - Dublin. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dublin, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Baile Átha Cliath lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 228 km

Rezervácia letenky na letisko Haverfordwest

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Haverfordwest

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.