zavřít

Letenky Humberside Humberside Arpt (HUY)

Humberside Arpt (HUY) spadá pod mesto Humberside, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Humberside Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Humberside Arpt, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Humberside za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Humberside - Humberside Arpt
Medzinárodný názov letiska: Humberside
Letisko patrí k mestu: Letenky Kingston upon Hull 302 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: HUY (EGNJ)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Humberside - Humberside Arpt

Hľadáte letenky East Midlands (EMA) v meste Nottingham ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - East Midlands, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na East Midlands, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Nottingham, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Letisko Leeds/bradford (LBA) patrí k mestu Leeds, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - Leeds/bradford. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Leeds/bradford, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 149 km

Luton Airport (LTN) spadá pod mesto Luton, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luton za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 189 km

Rezervácia letenky na letisko Humberside - Humberside Arpt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Humberside Arpt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.