zavřít

Letenky Humberside Humberside Arpt (HUY)

Hľadáte letenky Humberside Arpt (HUY) v meste Humberside ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Humberside Arpt, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Humberside Arpt, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Humberside, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Humberside - Humberside Arpt
Medzinárodný názov letiska: Humberside
Letisko patrí k mestu: Letenky Kingston upon Hull 302 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: HUY (EGNJ)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Humberside - Humberside Arpt

Letisko East Midlands (EMA) patrí k mestu Nottingham, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky - East Midlands. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na East Midlands, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 137 km

Leeds/bradford (LBA) spadá pod mesto Leeds, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Leeds/bradford, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Leeds/bradford, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leeds za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 149 km

Hľadáte letenky Luton Airport (LTN) v meste Luton ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Lutone - Luton Airport, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luton Airport, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luton, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 189 km

Rezervácia letenky na letisko Humberside - Humberside Arpt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Humberside Arpt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.