zavřít

Letenky Inverness (INV)

Inverness (INV) spadá pod mesto Inverness, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Inverness, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Inverness, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Inverness za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Inverness
Medzinárodný názov letiska: Inverness
Letisko patrí k mestu: Letenky Inverness 41 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: INV (EGPE)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Inverness

Hľadáte letenky Glasgow (GLA) v meste Glasgow ( Veľká Británia)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Glasgow - Glasgow, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Glasgow, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Glasgow, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 190 km

Letisko Turnhouse (EDI) patrí k mestu Edinburgh, domovskou krajinou ktorého je Veľká Británia. Rezervujte si letenky do Edinburghu - Turnhouse. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Turnhouse, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Edinburghu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 192 km

Dyce (ABZ) spadá pod mesto Aberdeen, ktoré ležia v štáte Veľká Británia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Aberdeen - Dyce, alebo cestujte letecky do Veľkej Británie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dyce, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Aberdeen za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 209 km

Rezervácia letenky na letisko Inverness

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Inverness

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.